Pytania i odpowiedzi
1. Kredyt gotówkowy - co to za produkt?

Kredyty gotówkowe są udzielane przez banki. To dodatkowa gotówka dla Ciebie, którą możesz przeznaczyć na swoje potrzeby. Spłacasz ją później w ratach (np. przez kolejne 24 miesiące).
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają pozytywną weryfikację w BIK oraz udokumentowane dochody. Możesz pożyczyć przykładowo 20 000 zł, a spłacać je później przez kolejne 24 czy 48 miesięcy (kwotę kredytu jak i ilość miesięcy, przez jaką później spłacasz raty, ustalasz sam z bankierem).

2. Czy podane przeze mnie dane osobowe we wniosku o kredyt w serwisie pozyczkanaswieta.com są bezpieczne?

Tak, dbamy o bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych osobowych. Nasza spółka - AJA MEDIA Sp. z o.o. (właściciel portalu pozyczkanaswieta.com) - posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa.

3. Jak poznać oferty kredytów przygotowane przez Ekspertów naszego serwisu?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (patrz: zakładka w menu 'wniosek') i prześlesz go do nas. My zajmiemy się resztą. Spośród morza ofert wybierzemy te najbardziej korzystne.
Po przesłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny od konsultanta, który przedstawi Ci propozycję kredytu i dopasuje warunki do Twoich potrzeb.

Tak, zgadzam się.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Dlaczego nas
opuszczasz?
Dziękujemy za Twój poświęcony czas.
Przykro nam, że nasza oferta nie spełniła Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości do nas powrócisz.